Информационный сайт

 

Реклама
bulletinsite.net -> Разделы -> Статьи -> Экономика -> Принципи добування сланцевого газу в Європі. Говорить Олексій Кокуєв

Принципи добування сланцевого газу в Європі. Говорить Олексій Кокуєв

Тематика:Экономика
Статья:Єврокомісія ( ЄК) опублікувала рекомендації з техніки видобутку сланцевого газу , обов’язкові для всіх країн- членів ЄС , що фактично дозволяє його видобуток при дотриманні ряду умов , пише ” Нафта Росії” з посиланням на РІА Новини.
” Сланцевий газ в деяких регіонах Європи є як багатообіцяючим , так і викликає побоювання. Відповіддю Комісії є мінімальні принципи , якими країни – члени покликані слідувати , щоб враховувати захист навколишнього середовища , санітарні норми і надати розробникам і інвесторам необхідну можливість прогнозу ” , – сказав єврокомісар по захисту навколишнього середовища Янез Поточнік .

У рекомендації ЄК йдеться , що для видобутку сланцевого газу повинно бути вибрано таке місце , де буде виключено попадання забруднюючих речовин у грунтові води при розробці родовища. Крім того , обладнання для видобутку має бути ” сконструйовано таким чином , щоб уникнути витоків на поверхню і попадання на грунт , у воду і повітря” , а оцінка можливого впливу на навколишнє середовище повинна проводитися з максимальною прозорістю.

Кокуєв Олексій Валерійович, головний спеціаліст з геологічного моделювання
Интернет-сайт/страница:http://politota.com.ua/archives/901
Контактный e-mail:


Изменить/удалить
Реклама
Авторские права © 2009 AdsNet. Все права защищены.
Rambler's Top100